Čela Ariana Nikoleta | M-SR detí a žiakov | Košice | 14.05.2017 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov - družstvá | 2 |
Čela Ariana Nikoleta | 13. ročník majstrovstiev Slovenskej Shito Ryu Karate Asociácie | Šurany | 28.05.2017 | kumite - mladšie žiačky 10-11 rokov -37 kg | 2 |
Beňo Urban | Karate Zvolen Cup | Zvolen | 12.02.2017 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov +32 kg | 2 |
Beňo Urban | 13. ročník majstrovstiev Slovenskej Shito Ryu Karate Asociácie | Šurany | 28.05.2017 | kumite - mladší žiaci 8-9 rokov +32 kg | 2 |
Beňo Urban | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kumite - mladší žiaci 8-9 rokov +32 kg | 2 |
Biela Alexandra | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +35 kg | 2 |
Dolnický Adam | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kumite - starší žiaci 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Černáková Bibiana | SP detí a žiakov - III. kolo | Stará Ľubovňa | 01.04.2017 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -35 kg | 2 |
Frolová Viktória | SP detí a žiakov - III. kolo | Stará Ľubovňa | 01.04.2017 | agility - Dievčatá 7 rokov | 2 |
Gahírová Ivana | M-SR detí a žiakov | Košice | 14.05.2017 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov - družstvá | 2 |
Gahírová Ivana | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE | Košice | 10.06.2017 | kumite - dievčatá 10-11 rokov +40 kg | 2 |
Ďurianová Nikol | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kumite - dievčatá 6-7 rokov +24 kg | 2 |
Ďurianová Nikol | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kumite - dievčatá 5-8 rokov BRH | 2 |
Ďurišová Michaela | Oravský pohár v karate | Dolný Kubín | 04.02.2017 | kumite - seniorky +18 rokov -61 kg | 2 |
Ďurišová Michaela | M-SR seniorov | Galanta | 08.04.2017 | kumite - seniorky -61 kg | 2 |
Jelžová Nina | Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 2. kolo | Nitra | 20.11.2016 | kumite - juniorky 16-17 rokov +59 kg | 2 |
Kalamár Jaroslav | Oravský pohár v karate | Dolný Kubín | 04.02.2017 | kumite - dorastenky 14-15 rokov -57 kg | 2 |
Kalamárová Alexandra | M-SR detí a žiakov | Košice | 14.05.2017 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -35 kg | 2 |
Kalamárová Alexandra | M-SR detí a žiakov | Košice | 14.05.2017 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov - družstvá | 2 |
Kortišová Karolína | Oravský pohár v karate | Dolný Kubín | 04.02.2017 | kata - dievčatá 6 - 7 rokov | 2 |
Kortišová Karolína | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kata - Dievčatá 5-7 rokov | 2 |
Kršiaková Nikola | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kata - mladšie žiačky 10-11 rokov | 2 |
Kučerová Radoslava | SP II.kolo detí a mládeže | Šurany | 04.03.2017 | kumite - dievčatá 8-9 rokov -32kg | 2 |
Kučerová Radoslava | SP detí a žiakov - III. kolo | Stará Ľubovňa | 01.04.2017 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -32 kg | 2 |
Kučerová Timea | Karate Zvolen Cup | Zvolen | 12.02.2017 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -40 kg | 2 |
Laurov Milan | Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 2. kolo | Nitra | 20.11.2016 | kumite - juniori 18-20 rokov -67 kg | 2 |
Laurov Milan | M-SR U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov/ | Trnava | 03.12.2016 | kumite - juniori 16-17 rokov - družstvá | 2 |
Laurov Milan | Oravský pohár v karate | Dolný Kubín | 04.02.2017 | kumite - seniori +18 rokov -75 kg | 2 |
Martikánová Tamara | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kumite - staršie žiačky 12-13 rokov +45 kg | 2 |
Moravcová Karolína | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kata - Dievčatá 5-7 rokov | 2 |
Preisser Luca | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kumite - mladší žiaci 8-9 rokov -32 kg | 2 |
Rajčanová Natália | Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 2. kolo | Nitra | 20.11.2016 | kumite - dorky 14-15 rokov -47 kg | 2 |
Rajčanová Natália | Karate Zvolen Cup | Zvolen | 12.02.2017 | kumite - kadeti 14-15 rokov -54 kg | 2 |
Sečkár Šimon | 5th ESHRKF Championships | Nové Zámky | 17.06.2017 | kata - mladší žiaci 10-11 rokov | 2 |
Šipkovský Jozef | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kata - chlapci 5-7 rokov | 2 |
Šipkovský Jozef | M-SR detí a žiakov | Košice | 14.05.2017 | kata - chlapci 8 - 9 rokov | 2 |
Šipkovský Jozef | Majsrovstvá karate v Žarnovici | Žarnovica | 03.06.2017 | kata - chlapci 5-7 rokov | 2 |
Sukop Gregor | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kumite - chlapci 8 - 9rokov -30 kg | 2 |
Tataár Alex | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kata - mladší žiaci 10-11 rokov | 2 |
Vallová Timea | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kata - mladšie žiačky 10-11 rokov | 2 |
Vanka Zdenko | M-SR U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov/ | Trnava | 03.12.2016 | kumite - juniori 16-17 rokov - družstvá | 2 |
Vanková Patrícia | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kumite - staršie žiačky 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Veisová Nátália | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 06.05.2017 | kumite - dievčatá 8-9 rokov -32kg | 2 |
Výrostko Michal | Slovenský pohár U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov - 2. kolo | Nitra | 20.11.2016 | kumite - juniori 16-17 rokov -68 kg | 2 |
Výrostko Michal | M-SR U21, juniorov, kadetov, ml.kadetov/ | Trnava | 03.12.2016 | kumite - juniori 16-17 rokov - družstvá | 2 |