Bača Markus | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kumite - chlapci 6-7 rokov -30 kg | 2 |
Bača Markus | M-SR detí a žiakov | Poprad | 11.05.2019 | kumite - chlapci 6-7 rokov -30 kg | 7 |
Baláž Andrej | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladší žiaci 8-9 rokov +34 kg | 2 |
Baláž Andrej | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov +32 kg | 3 |
Baláž Andrej | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - mladší žiaci 8-9 rokov +34 kg | 3 |
Baláž Andrej | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -40 kg | 1 |
Baláž Andrej | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +38 kg | 1 |
Baláž Andrej | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Stará Ľubovňa | 13.04.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 1 |
Baláž Andrej | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 1 |
Baláž Andrej | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 1 |
Baláž Andrej | M-SR detí a žiakov | Poprad | 11.05.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 2 |
Baláž Andrej | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 1 |
Baláž Andrej | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +35 kg | 3 |
Beňo Urban | Ľubovňa open cup | Stará Ľubovňa | 13.10.2018 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov +40 kg | 3 |
Beňo Urban | Bratislavský pohár v karate | Viničné | 06.04.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov +40 kg | 2 |
Beňo Urban | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +35 kg | 1 |
Beňo Urban | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +35 kg | 2 |
Blaho Filip Jozeph | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - chlapci 5 rokov | 3 |
Bugárová Kornélia | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 3 |
Bugárová Kornélia | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 3 |
Bugárová Kornélia | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 3 |
Bugárová Kornélia | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - staršie juniorky družstvá | 3 |
Bugárová Kornélia | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 1 |
Bugárová Kornélia | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - staršie juniorky open | 2 |
Dolnický Adam | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladší dorastenci 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Dolnický Adam | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - mladší dorastenci 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Dolnický Adam | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladší kadeti -45 kg | 3 |
Dolnický Adam | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladší kadeti družstvá | 1 |
Dolnický Adam | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - mladší dorastenci 12-13 rokov -45 kg | 1 |
Dolnický Adam | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - kadeti 14-15 rokov -52 kg | 3 |
Dolnický Adam | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - kadeti 14-15 rokov -60 kg | 3 |
Dolnický Adam | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - kadeti 14-15 rokov -52 kg | 2 |
Dolnický Adam | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - kadeti 14-15 rokov -52 kg | 3 |
Dražová Linda | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - dievčatá 7 rokov | 3 |
Čela Ariana | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov -50 kg | 1 |
Čela Ariana | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladšie kadetky družstvá | 3 |
Čela Ariana | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -50 kg | 3 |
Čela Ariana | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 3 |
Čela Ariana | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 1 |
Čela Ariana | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 3 |
Čela Ariana | M-SR detí a žiakov | Poprad | 11.05.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 3 |
Čela Aris | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - juniori -76 kg | 3 |
Čela Aris | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - juniori 16-17 rokov -68 kg | 1 |
Čela Aris | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - st.juniori 18-20 rokov open | 2 |
Čela Aris | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - juniori -67 kg | 3 |
Čela Aris | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - juniori 16-17 rokov -76 kg | 3 |
Čela Aris | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - juniori 16-17 rokov družstvá | 2 |
Čela Aris | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov open | 1 |
Čela Aris | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov +76 kg | 1 |
Černáková Bibiana | Ľubovňa open cup | Stará Ľubovňa | 13.10.2018 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Černáková Bibiana | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov -40 kg | 2 |
Černáková Bibiana | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - mladší dorastenci 12-13 rokov -40 kg | 3 |
Černáková Bibiana | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Černáková Bibiana | Bratislavský pohár v karate | Viničné | 06.04.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -50 kg | 1 |
Černáková Bibiana | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 1 |
Černáková Bibiana | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 3 |
Černáková Bibiana | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 3 |
Černáková Olívia | Ľubovňa open cup | Stará Ľubovňa | 13.10.2018 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 3 |
Černáková Olívia | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 2 |
Černáková Olívia | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 3 |
Černáková Olívia | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 3 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - dievčatá 6-7 +24 kg | 3 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | kata - dievčatá 6-7 | 3 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | agility - dievčatá 6 ročné | 3 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | kata - dievčatá 6-7 | 3 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 3 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | agility - dievčatá 6 ročné | 2 |
Černáková Olívia | Bratislavský pohár v karate | Viničné | 06.04.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 1 |
Černáková Olívia | Bratislavský pohár v karate | Viničné | 06.04.2019 | kata - dievčatá 6-7 | 2 |
Černáková Olívia | Bratislavský pohár v karate | Viničné | 06.04.2019 | agility - dievčatá 6 ročné | 2 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 1 |
Černáková Olívia | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kata - dievčatá 6-7 | 3 |
Černáková Olívia | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 1 |
Černáková Olívia | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kata - dievčatá 6-7 | 3 |
Černáková Olívia | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - dievčatá 6 ročné | 2 |
Černáková Olívia | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 1 |
Černáková Olívia | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - dievčatá 5-7 BRH | 1 |
Černáková Olívia | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -28 kg | 1 |
Frolová Viktória | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 2 |
Frolová Viktória | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 3 |
Frolová Viktória | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 3 |
Frolová Viktória | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 3 |
Frolová Viktória | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 3 |
Frolová Viktória | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 3 |
Frolová Viktória | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 3 |
Frolová Viktória | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 3 |
Frolová Viktória | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -32 kg | 2 |
Fuzák Patrik | Ľubovňa open cup | Stará Ľubovňa | 13.10.2018 | kata - kadeti 14-15 rokov | 1 |
Fuzák Patrik | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kata - kadeti 14-15 rokov | 1 |
Fuzák Patrik | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - kadeti 14-15 rokov -57 kg | 3 |
Fuzák Patrik | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kata - kadeti 14-15 rokov | 2 |
Fuzák Patrik | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kata - seniori +16 rokov | 1 |
Fuzák Patrik | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - kadeti 14-15 rokov -57 kg | 3 |
Fuzák Patrik | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kata - kadeti 14-15 rokov | 3 |
Fuzák Patrik | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kata - kadeti 14-15 rokov | 2 |
Fuzák Patrik | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kata - kadeti 14-15 rokov | 2 |
Fuzák Patrik | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - mladší kadeti 12-13 rokov | 1 |
Fuzák Patrik | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kata - kadeti 14-15 rokov | 1 |
Gahírová Ivana | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov +50 kg | 2 |
Gahírová Ivana | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladšie kadetky družstvá | 3 |
Gahírová Ivana | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov +45 kg | 1 |
Gahírová Ivana | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov +45 kg | 1 |
Grendár Viktor | Bratislavský pohár v karate | Viničné | 06.04.2019 | agility - chlapci 5 rokov | 3 |
Grendár Viktor | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - chlapci 5 rokov | 1 |
Hudec Adam | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 2 |
Hudec Adam | Vianočný turnaj Revúca | Revúca | 15.12.2018 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 1 |
Hudec Adam | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 3 |
Hudec Adam | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 2 |
Hudec Adam | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 3 |
Hudec Adam | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 2 |
Hudec Adam | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Stará Ľubovňa | 13.04.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 3 |
Hudec Adam | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 1 |
Hudec Adam | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 1 |
Hudec Adam | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kata - starší žiaci 10-11 rokov | 1 |
Jelžová Nina | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 1 |
Jelžová Nina | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - st.juniori 18-20 rokov open | 1 |
Jelžová Nina | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 1 |
Jelžová Nina | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 1 |
Jelžová Nina | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - staršie juniorky open | 1 |
Jelžová Nina | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - staršie juniorky +68 kg | 1 |
Jelžová Nina | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - staršie juniorky open | 1 |
Jelžová Nina | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - staršie juniorky družstvá | 3 |
Jelžová Nina | Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev | Dolný Kubín | 09.03.2019 | kumite - seniorky + 68 kg | 1 |
Kalamárová Alexandra | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - mladšie kadetky -45 kg | 3 |
Kalamárová Alexandra | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladšie kadetky -45 kg | 1 |
Kalamárová Alexandra | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 3 |
Kalamárová Alexandra | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Kalamárová Alexandra | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -43 kg | 3 |
Kalamárová Alexandra | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -43 kg | 2 |
Kalamárová Alexandra | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 2 |
Kalamárová Alexandra | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladšie kadetky 12-13 rokov -45 kg | 3 |
Klassen Sebastián | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 1 |
Klassen Sebastián | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 1 |
Kopčanová Martina | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - dievčatá 6-7 +28 kg | 3 |
Kopčanová Martina | M-SR detí a žiakov | Poprad | 11.05.2019 | kumite - dievčatá 6-7 +28 kg | 3 |
Kopčanová Martina | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - dievčatá 6-7 +24 kg | 2 |
Kopčanová Martina | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - dievčatá 5-7 BRH | 2 |
Kortišová Karolína | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kata - mladšie žiaky 8-9 rokov | 2 |
Kortišová Karolína | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - mladšie žiačky 8-9 rokov | 1 |
Kršiaková Nikola | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kata - staršie žiačky 10-11 rokov | 3 |
Kršiaková Nikola | Vianočný turnaj Revúca | Revúca | 15.12.2018 | kata - staršie žiačky 10-11 rokov | 2 |
Kršiaková Nikola | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - mladšie kadetky 12-13 rokov | 2 |
Kršiaková Nikola | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kata - mladšie kadetky 12-13 rokov | 1 |
Kučerová Adéla | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 1 |
Kučerová Adéla | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 2 |
Kučerová Adéla | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 2 |
Kučerová Adéla | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Stará Ľubovňa | 13.04.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 2 |
Kučerová Adéla | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - dievčatá 5 ročné | 3 |
Kučerová Lenka | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 3 |
Kučerová Lenka | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 2 |
Kučerová Lenka | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 2 |
Kučerová Lenka | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Stará Ľubovňa | 13.04.2019 | agility - dievčatá 5 rokov | 3 |
Kučerová Lenka | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - dievčatá 5 ročné | 1 |
Kučerová Radoslava | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 1 |
Kučerová Radoslava | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 2 |
Kučerová Radoslava | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 2 |
Kučerová Radoslava | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +37 kg | 3 |
Kučerová Radoslava | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Stará Ľubovňa | 13.04.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 3 |
Kučerová Radoslava | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -40 kg | 2 |
Kučerová Radoslava | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -40 kg | 2 |
Kučerová Radoslava | M-SR detí a žiakov | Poprad | 11.05.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +40 kg | 3 |
Kučerová Radoslava | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +35 kg | 1 |
Kučerová Timea | Ľubovňa open cup | Stará Ľubovňa | 13.10.2018 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov +50 kg | 1 |
Kučerová Timea | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov +50 kg | 3 |
Kučerová Timea | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov +50 kg | 3 |
Martykán Timotej | Ľubovňa open cup | Stará Ľubovňa | 13.10.2018 | kumite - kadeti 14-15 rokov -60 kg | 3 |
Martykán Timotej | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - kadeti 14-15 rokov -57 kg | 3 |
Martykán Timotej | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov -61 kg | 2 |
Martykán Timotej | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov -65 kg | 3 |
Martykán Timotej | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov -61 kg | 1 |
Martykán Timotej | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov -61 kg | 1 |
Martykánová Tamara | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - kadetky 14-15 +54 kg | 3 |
Moravcová Karolína | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 2 |
Moravcová Karolína | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - dievčatá 6-7 +28 kg | 2 |
Moravcová Karolína | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -28 kg | 2 |
Moravcová Karolína | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | agility - dievčatá 7 rokov | 3 |
Moravcová Karolína | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -32 kg | 3 |
Moravcová Karolína | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -32 kg | 3 |
Moravcová Karolína | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -32 kg | 3 |
Moravcová Karolína | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - mladšie žiačky 8 rokov | 3 |
Moravcová Karolína | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -32 kg | 3 |
Neuschl Roman | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Neuschl Roman | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Neuschl Roman | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 1 |
Neuschl Roman | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 2 |
Petráš Eliáš | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 3 |
Petráš Eliáš | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 2 |
Psotková Barbara | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - dievčatá 7 ročné | 2 |
Rajčanová Natália | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - juniorky -53 kg | 1 |
Rajčanová Natália | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - juniorky 16-17 rokov -53 kg | 1 |
Rajčanová Natália | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - juniorky -53 kg | 2 |
Rajčanová Natália | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - juniorky 16-17 rokov -53 kg | 1 |
Rajčanová Natália | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - juniorky 16-17 rokov -53 kg | 1 |
Rajčanová Natália | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - juniorky 16-17 rokov -53 kg | 1 |
Repiská Kristína | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - dievčatá 6-7 +28 kg | 2 |
Repiská Kristína | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - dievčatá 6-7 +24 kg | 3 |
Repiská Kristína | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -28 kg | 3 |
Repiská Kristína | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladšie žiačky 8-9 rokov -27 kg | 1 |
Repiská Kristína | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - mladší žiaci 8 rokov | 3 |
Sečkár Šimon | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kata - mladší kadeti | 1 |
Sečkár Šimon | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - mladší kadeti -45 kg | 1 |
Sečkár Šimon | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kata - starší žiaci 12 - 13 rokov | 1 |
Sečkár Šimon | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - mladší dorastenci 12-13 rokov -45 kg | 1 |
Sečkár Šimon | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - mladší kadeti -45 kg | 1 |
Sečkár Šimon | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kata - mladší kadeti 12-13 rokov | 2 |
Sečkár Šimon | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladší kadeti -45 kg | 1 |
Sečkár Šimon | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladší kadeti družstvá | 1 |
Sečkár Šimon | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - mladší dorastenci 12-13 rokov -45 kg | 3 |
Sečkár Šimon | M-SR Shito Ryu asociacie karate | Dunajská Streda | 20.04.2019 | kumite - mladší kadeti 12-13 rokov -44 kg | 1 |
Sečkár Šimon | M-SR Shito Ryu asociacie karate | Dunajská Streda | 20.04.2019 | kata - mladší kadeti 12-13 rokov | 3 |
Sečkár Šimon | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - mladší kadeti 12-13 rokov -44 kg | 2 |
Sečkár Šimon | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kata - kadeti 14-15 rokov | 1 |
Sečkár Šimon | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - mladší kadeti 12-13 rokov -44 kg | 2 |
Sečkár Šimon | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kata - kadeti 14-15 rokov | 1 |
Šimkoviš Adrián | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Ľubovňa open cup | Stará Ľubovňa | 13.10.2018 | kata - mladší žiaci8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Vianočný turnaj Revúca | Revúca | 15.12.2018 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 1 |
Šipkovský Jozef | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | M-SR detí a žiakov | Poprad | 11.05.2019 | kata - mladší žiaci 8-9 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 1 |
Šipkovský Jozef | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - chlapci 8-9 rokov | 1 |
Sukop Gregor | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov -35 kg | 2 |
Sukop Gregor | Slovenský pohár detí a žiakov 1. kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 3 |
Sukop Gregor | Slovenský pohár detí a žiakov - 1.kolo | Myjava | 23.03.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 3 |
Sukop Gregor | M-SR detí a žiakov | Poprad | 11.05.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 2 |
Sukop Gregor | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +35 kg | 3 |
Sukop Gregor | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +35 kg | 1 |
Sukop Gregor | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov -40 kg | 3 |
Uhrík Mathias | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - starší žiaci 10-11 rokov +40 kg | 3 |
Uhrík Mathias | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov +35 kg | 2 |
Uhrík Maxim | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov -35 kg | 1 |
Uhrík Maxim | Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo | Trenčín | 16.02.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov -30 kg | 3 |
Uhrík Maxim | Kachikan Cup 2019 | Nitra | 16.03.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov -38 kg | 1 |
Uhrík Maxim | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov -35 kg | 2 |
Uhrík Maxim | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov -35 kg | 2 |
Uhrík Maxim | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kumite - mladší žiaci 10-11 rokov -+35 kg | 1 |
Vanka Zdenko | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - juniori -76 kg | 3 |
Vanka Zdenko | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - juniori 16-17 rokov -76 kg | 1 |
Vanka Zdenko | Trstenský pohár, majstrovstvá SsZKa a Stredoslovenskeho pohára mládeže | Tvrdošín | 10.11.2018 | kumite - st.juniori 18-20 rokov open | 1 |
Vanka Zdenko | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - juniori -67 kg | 1 |
Vanka Zdenko | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - juniori -76 kg | 1 |
Vanka Zdenko | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - juniori 16-17 rokov družstvá | 2 |
Vanka Zdenko | Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev | Dolný Kubín | 09.03.2019 | kumite - seniori - 75 kg | 1 |
Vanka Zdenko | Slovenský pohár detí a žiakov - 3.kolo | Žilina | 27.04.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov -76 kg | 1 |
Vanka Zdenko | Karate Grand Prix Žilina 2019 | Žilina | 27.04.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov +76 kg | 1 |
Vanka Zdenko | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kumite - juniori 16-17 rokov -76 kg | 1 |
Vanková Patrícia | Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov | Košice | 22.09.2018 | kumite - mladšie kadetky -45 kg | 1 |
Vanková Patrícia | Slovenský pohár juniorov, dorastencov a ml.dorastencov 2.kolo | Šurany | 17.11.2018 | kumite - mladšie dorastenky 12-13 rokov -45 kg | 3 |
Vanková Patrícia | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladšie kadetky -45 kg | 3 |
Vanková Patrícia | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - mladšie kadetky družstvá | 3 |
Vanková Patrícia | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - kadetky 14-15 -47 kg | 3 |
Vanková Patrícia | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - kadetky 14-15 rokov BRH | 3 |
Vanková Patrícia | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kumite - kadetky 14-15 -54 kg | 3 |
Veisová Dominika | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - staršie juniorky +50 kg | 1 |
Veisová Dominika | MSR - U21, juniorov, kadetov a ml.kadetov | Trnava | 01.12.2018 | kumite - staršie juniorky družstvá | 3 |
Veisová Natália | Orava Cup 2019 | Dolný Kubín | 02.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -40 kg | 1 |
Veisová Natália | Majstrovstvá SsZk mužov a žien, Stredoslovenský pohár mládeže - 2. kolo | Zvolen | 10.02.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov -40 kg | 3 |
Veisová Natália | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - staršie žiačky 10-11 rokov +35 kg | 3 |
Vigľašská Viktória | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 2 |
Vigľašská Viktória | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | agility - dievčatá 6 ročné | 1 |
Vigľašská Viktória | Memoriál Jozefa Juhaňáka | Žiar nad Hronom | 18.05.2019 | kata - dievčatá 5-7 | 1 |
Vigľašská Viktória | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kata - dievčatá 5-7 | 1 |
Vigľašská Viktória | Žarnovický pohár | Žarnovica | 01.06.2019 | kumite - dievčatá 5-7 bez STV | 1 |
Vigľašská Viktória | Majstrovstvá Goju Ryu Karate | Košice | 09.06.2019 | kumite - dievčatá 6-7 -24 kg | 3 |