Celkové výsledky - Memoriál Jozefa Juhaňáka 2010

Autor: Ľubomír Striežovský
Pridané: 31.05.2010 09:12:15
Téma: súťaže
Počet zobrazení: 2413



kata chlapci 5-7 rokov bez STV
1. Filip Fabrícius Slávia TU Zvolen, oddiel karate
2. Adrián Pivarči Sambon H. Ždáňa
3. Šimon Bačík KK Nováky

kata dievčatá do 9 rokov bez STV
1. Daniela Vajdová Slávia TU Zvolen, oddiel karate
2. Dominika Kopernická Slávia TU Zvolen, oddiel karate
3. Radka Mališová Sambon H. Ždáňa

kata chlapci 8-9 rokov bez STV
1. Andrej Maruška KK Tekovská Breznica
2. Frederik Haring Sambon H. Ždáňa
3. Peter Kollár KK MŠK Žiar nad Hronom

kata chlapci nad 10 rokov bez STV
1. Patrik Hudec KK MŠK Žiar nad Hronom
2. Dominik Haring Sambon H. Ždáňa

kata dievčatá nad 10 rokov bez STV
1. Daniela Juhásová KK Tekovská Breznica
2. Miriam Plešková KK Tekovská Breznica
3. Lenka Brodzianska Sambon H. Ždáňa

kata chlapci 8-9 rokov
1. Pavol Szolár Slávia TU Zvolen, oddiel karate
2. Roman Ruman KK Krupina
3. Marko Michalka KK Kremnica
3. Samuel Barcík KK MŠK Žiar nad Hronom

kata dievčatá 8-9 rokov
1. Gabriela Maruniaková Slávia TU Zvolen, oddiel karate
2. Natália Rajčanová KK MŠK Žiar nad Hronom

kata chlapci 10-11 rokov
1. Matúš Gonda Slávia TU Zvolen, oddiel karate
2. Matúš Maruniak Slávia TU Zvolen, oddiel karate
3. Michal Výrostko KK MŠK Žiar nad Hronom

kata dievčatá 10-11 rokov
1. Emma Janeková KK MŠK Žiar nad Hronom
2. Patrícia Bahledová Slávia TU Zvolen, oddiel karate
3. Nataša Dolníková Slávia TU Zvolen, oddiel karate

kata chlapci 12-13 rokov
1. Timotej Juhás KK Tekovská Breznica
2. Maroš Kolár KK Tekovská Breznica
3. Ján Hudec KK Nováky

kata dievčatá 12-13 rokov
1. Denisa Plešková Slávia TU Zvolen, oddiel karate
2. Alexandra Galetová KK MŠK Žiar nad Hronom
3. Borbara Vandlíková KK Tekovská Breznica

kata chlapci 14-15 rokov
1. Martin Antal KK Revúca
2. Rastislav Štyriak Sambon H. Ždáňa
3. Peter Hanzlík KK MŠK Žiar nad Hronom
kata dievčatá 14-15 rokov
1. Zuzana Bunjatovová KK Revúca
2. Ines Karlovská KK Zvolen
3. Lenka Nemcová KK Zvolen

kumite chlapci 5-7 rokov do 28 kg
1. Samuel Špánik KK Zvolen
2. Adrián Pivarči Sambon H. Ždáňa
3. Nikolas Aris MTK Tatran Žarnovica

kumite chlapci 8-9 rokov do 32 kg
1. Roman Ruman KK Krupina
2. Andrej Maruška KK Tekovská Breznica
3. Michal Gažo KK Liptovský Mikuláš

kumite chlapci 8-9 rokov nad 32 kg
1. Dominik Kubajda CMK Banská Bystrica
2. Marcel Šlank KK Krupina

kumite chlapci 10-11 rokov do 35 kg
1. Michal Výrostko KK MŠK Žiar nad Hronom
2. Adam Matuška Sambon H. Ždáňa
3. Kristián Kosmeľ MTK Tatran Žarnovica

kumite chlapci 10-11 nad 35 kg
1. Andrej Bucha KK Zvolen
2. Daniel Tvrdoň CMK Banská Bystrica
3. Martin Oravkin CMK Banská Bystrica

kumite chlapci 12-13 rokov do 45kg
1. Marek Bátovský KK Zvolen
2. Ján Hudec KK Nováky
3. Ľuboš Turis KK Revúca

kumite chlapci 12-13 rokov nad 45 kg
1. Juraj Valach MTK Tatran Žarnovica
2. Andrej Tatár Sambon H. Ždáňa
3. Matúš Trokšiar KK MŠK Žiar nad Hronom

kumite chlapci 14-15 rokov do 55 kg
1. Samuel Gáfrik KK MŠK Žiar nad Hronom
2. Erik Olšiak KK Zvolen
3. Rastislav Štyriak Sambon H. Ždáňa

kumite chlapci 14-15 nad 55 kg
1. Milan Tomka MTK Tatran Žarnovica
2. Filip Katina MTK Tatran Žarnovica
3. Martin Jurkovič KK Zvolen

kumite dievčatá 8-9 rokov open
1. Nina Jelžová KK MŠK Žiar nad Hronom
2. Gabriela Maruniaková Slávia TU Zvolen, oddiel karate

kumite dievčatá 10-11 do 35 kg
1. Dominika Veisová KK MŠK Žiar nad Hronom
2. Daniela Juhásová KK Tekovská Breznica
3. Barbara Vandlíková KK Tekovská Breznica



kumite dievčatá 10-11 rokov nad 35 kg
1. Timea Trokšiarová KK MŠK Žiar nad Hronom
2. Laura Beňová Sambon H. Ždáňa
3. Karolína Pivarčiová Sambon H. Ždáňa

kumite dievčatá 12-13 rokov do 45 kg
1. Martina Tatárová Sambon H. Ždáňa
2. Katarína Jombíková KK Krupina
3. Veronika Sláviková KK Krupina

kumite dievčatá 12-13 rokov nad 45 kg
1. Miroslava Výbohová KK Zvolen
2. Karin Krnčoková KK Nováky
3. Ivana Demjanová KK Revúca


Umiestnenie klubov podľa získaných bodov
(1. miesto = 3 body, 2. miesto = 2 body, 3. miesto = 1 bod)

1. miesta 2. miesta 3. miesta body
1. KK MŠK Žiar nad Hronom 7 2 5 30
2. Slávia TU Zvolen, oddiel karate 6 4 1 27
3. Sambon H. Ždáňa 1 8 4 23
4. KK Tekovská Breznica 3 4 2 19
5. KK Zvolen 4 2 2 18
6. KK Krupina 1 3 1 10
7. MTK Tatran Žarnovica 2 1 2 10
8. KK Revúca 2 0 2 8
9. CMK Banská Bystrica 1 1 1 6
10. KK Nováky 0 2 2 6
11. KK Liptovský Mikuláš 0 0 1 1
12. KK Kremnica 0 0 1 1


Umiestnenie klubov podľa medailí – olympijský spôsob

1. miesta 2. miesta 3. miesta
1. KK MŠK Žiar nad Hronom 7 2 5
2. Slávia TU Zvolen, oddiel karate 6 4 1
3. KK Zvolen 4 2 2
4. KK Tekovská Breznica 3 4 2
5. MTK Tatran Žarnovica 2 1 2
6. KK Revúca 2 0 2
7. Sambon H. Ždáňa 1 8 4
8. KK Krupina 1 3 1
9. CMK Banská Bystrica 1 1 1
10. KK Nováky 0 2 2
11. KK Liptovský Mikuláš 0 0 1
12. KK Kremnica 0 0 1


Celkové výsledky Memoriál Jozefa Juhaňáka 2010