Memoriál Jozefa Juhaňáka 2011 – výsledková listina

Autor: Ľubo Striežovský
Pridané: 15.05.2011 13:25:44
Téma: súťaže
Počet zobrazení: 2185

KATA:

Dievčatá 5 -7 bez STV
1. Oboňová Dominika -ŠŠK Prievidza
2. Pinková Natália – KK MŠK ZH

Dievčatá 8-9 bez STV
1. Šaturová Michaela - Tekovská Breznica
2. Michálková Timea - KK Kremnica
3. Balážová Adriána – KK Revúca

Dievčatá nad 10 bez STV
1. Komodyová Martina - Tekovská Breznica
2. Merašická Nikola - ŠŠK Prievidza
3.  Matejová Lucia – ŠK Budokan ZV
3. Zorváková Jenifer - ŠK Budokan ZV

Dievčatá 5-7 s STV
1. Oboňová Romana - ŠŠK Prievidza
2. Pinková Natália - KK MŠK ZH
3. Rumanová Adriana - KK Krupina

Dievčatá 8-9 s STV
1. Maruniaková Gabriela - ŠK Budokan ZV
2. Rajčanová Natália - KK MŠK ZH
3. Sarvašová Stela - Tekovská Breznica
3. Vnenčáková Jesicca - Tekovská Breznica

Dievčatá 10-11 s STV
1. Dolníková Nataša - ŠK Budokan ZV
2. Janeková Ema - ŠK Budokan ZV
3. Veisová Dominika - KK MŠK ZH
3. Plešková Miriam - Tekovská Breznica

Dievčatá  12-13 s STV
1. Pešková Denisa - ŠK Budokan ZV
2. Nemcová Michaela - KK ZV
3. Galetová Alexandra- ŠK Budokan ZV
3. Borošová Petra - ŠK Budokan ZV

Dievčatá 14-15
1. Pešková Denisa -ŠK Budokan ZV
2. Repiská Katarína - KK ZV
3. Karlovská Inés - KK ZV

Chlapci 5-7 bez STV
1. Bagala Hugo - Tekovská Breznica
2. Aydin Adam - KK MŠK ZH
3. Boška Alexander - KK MŠK ZH
3. Fabrícius Marek - ŠK Budokan ZV

Chlapci 8-9 bez STV
1. Mužík Richard - KK Revúca
2. Vanka Zdeno - CVČ ZH
3. Debnár Roman - KK MŠK ZH
3. Kováčik Ivan - KK Revúca


Chlapci nad 10 bez STV
1.Kováčik Daniel - KK Revúca
2. Matuška Matúš - CVČ ZH
3. Herčko Alex - CVČ ZH
3. Šarkozy Alex - CVČ ZH

Chlapci 8-9 s STV
1. Ruman Roman - KK Krupina
2. Dirbák Dominik - ŠK Budokan ZV
3. Hrdý Jozef - Kumade Topoľčany
3. Šlang Marcel - KK Krupina

Chlapci 10-11 s STV
1. Maruniak Matúš - ŠK Budokan ZV
2. Szolár Pavol - ŠK Budokan ZV
3. Šimko Adrián - Sambon Horná Ždaňa
3. Petrík Jakub - Kumade Topoľčany

Chlapci 12-13
1. Gonda Matúš - ŠK Budokan ZV
2. Hudec Ján - KK Nováky
3. Jezák Filip - Kumade Topoľčany
3. Kubala Tomáš - KK Nováky


KUMITE:

Chlapci 5-7 -28 kg
1. Baránek Denis - Tekovská Breznica
2. Bagala Hugo - Tekovská Breznica
3. Bernáth Marek - MTK Tatran Žarnovica
3. Ivanko Boris - ŠŠK Prievidza

Chlapci 8-9 -32kg
1. Sklenka Erik - KK MŠK ZH
2. Hrdý Jozef - Kumade Topoľčany
3. Olšiak Timotej – KK ZV
3. Višváder Roman - KK Nováky

Chlapci 8-9 +32kg
1. Ruman Roman - KK Krupina
2. Šlank Marcel - KK Krupina
3. Letko Adam - Tekovská Breznica
3. Pavlár Marek – KK Prievidza

Chlapci 10-11 -35kg
1. Bobák Damir - KK Liptovský Mikuláš
2. Flimel Marián – KK Prievidza

Chlapci 10-11 +35 kg
1. Výrostko Michal - KK MŠK ZH
2. Výboch Radoslav - KK ZV
3. Šimko Adrián - Sambon Horná Ždaňa
3. Mičuda Milan - KK Liptovský Mikuláš

Chlapci 12-13 -45kg
1. Pikala Martin - KK Liptovský Mikuláš
2. Kubala Tomáš - KK Nováky
3. Filip Jakub - KK Krupina
3. Filip Peter - KK Krupina


Chlapci 12-13 +45kg
1. Valach Juraj - MTK Tatran Žarnovica
2. Kvasna Marcel - KK ZV
3. Kéry Matej - KK ZV
3. Belopotocký Maroš - KK Liptovský Mikuláš

Chlapci 14-15 BRH
1. Dérer Marek - KK MŠK ZH
2. Hudec Ján - KK Nováky
3. Hanzlík Peter - KK MŠK ZH

Chlapci nad 15 BRH
1. Olšiak Erik - KK ZV
2. Tomka Milan - MTK Tatran Žarnovica
3. Katina Filip - MTK Tatran Žarnovica
3. Melich Jakub - KK ZV

Dievčatá 5-7 BRH
1. Oboňová Romana - ŠŠK Prievidza
2. Rumanová Adriana - KK Krupina
3. Lukáčová Katarína - Kumade Topoľčany
3. Králiková Jasmína - ŠŠK Prievidza

Dievčatá 8-9 -32kg
1. Rajčanová Natália - KK MŠK ZH
2. Kotruchová Terézia – KK ZV
3. Sarvašová Stela - Tekovská Breznica
3. Maruniaká Gabriela - ŠK Budokan ZV

Dievčatá 8-9 +32kg
1. Šaturová Michaela - Tekovská Breznica
2. Dobrocká Jana - KK ZV
3. Vnenčáková Jesica - Tekovská Breznica

Dievčatá 10-11 -40kg
1. Veisová Dominika - KK MŠK ZH
2. Jelžová Nina - KK MŠK ZH
3. Plešková Miriam - Tekovská Breznica

Dievčatá 10-11 +40kg
1. Beňová Laura - Sambon Horná Ždaňa
2. Brodzianska Lenka - Sambon Horná Ždaňa
3. Pivarčiová Karolína - Sambon Horná Ždaňa
3. Miksajová Nikola - MTK Tatran Žarnovica

Dievčatá 12-13 BRH
1. Močárová Daniela - KK Krupina
2. Tatárová Martina - Sambon Horná Ždaňa
3. Jombíková Kararína - KK Krupina
3. Búciová Monika - Sambon Horná Ždaňa

Dievčatá 14-15 +50kg
1. Výbohová Miroslava - KK ZV
2. Krnčoková Karin - KK Nováky
3. Danajová Barbora - KK Liptovský Mikuláš
3. Sláviková Veronika - KK Krupina
 
 
Celkovo štartovalo 115 pretekárov z 15 klubov.

Poznámka: Pretekári Sambon Horná Ždaňa a CVČ sú oficiálne členovia MŠK Žiar nad Hronom. Pre potreby súťaže štartovali ako samostatné kluby.



poradie

klub

zlato

striebro

bronz

body

1

Budokan Zvolen

6

3

6

30

2

MŠK Žiar nad Hronom

5

5

4

29

3

KK Tekovská Breznica

5

1

7

24

4

KK Zvolen

2

6

4

22

5

KK Krupina

3

2

6

19

6

ŠŠK Prievidza

3

1

2

13

7

Sambon Horná Ždáňa*

1

2

4

11

8

KK Nováky

0

4

2

10

9

KK Liptovský Mikuláš

2

0

3

9

10

KK Revúca

2

0

2

8

11

MTK Tatran Žarnovica

1

1

3

8

12

CVČ Žiar nad Hronom*

0

2

2

6

13

Kumade Topoľčany

0

1

4

6

14

KK Prievidza

0

1

1

3

15

KK Kremnica

0

1

0

2