Beľová Viktória | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV JEDNOTLIVCOV v KATA, KUMITE, AGILITY | Poprad | 27.05.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg | 2 |
Beľová Viktória | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 32kg pokr | 2 |
Beňo Urban | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Kadeti 14-15 rokov -70kg | 2 |
Beňo Urban | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite kadeti 14-15 rokov -70kg | 2 |
Beňo Urban | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite chlapci 14-15 roční do 70kg | 2 |
Daubner Andrej | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg | 2 |
Dolnický Adam | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite st.juniori 18-20 rokov -68kg | 2 |
Dolnický Adam | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite muži OPEN | 2 |
Černáková Olívia | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pok | 2 |
Černáková Olívia | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg po | 2 |
Černáková Olívia | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pok | 2 |
Hudec Adam | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kata - Kata Kadeti 14-15 rokov | 2 |
Hudec Adam | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kata - Kata dorastenci 14-15 rokov | 2 |
Kalamárová Alexandra | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN | 2 |
Kalamárová Alexandra | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite ženy 18 ročné a staršie do 68kg | 2 |
Kršiaková Nikola | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kata - Kata ženy 16+ rokov | 2 |
Kubáš Michal | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | agility - Agility chlapci 9 roční | 2 |
Kučerová Adela | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokro | 2 |
Kučerová Adela | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokro | 2 |
Kučerová Lenka | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 2 |
Kučerová Lenka | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 2 |
Kučerová Lenka | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 2 |
Kučerová Radoslava | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 2 |
Kučerová Radoslava | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg | 2 |
Kučerová Radoslava | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 2 |
Kučerová Radoslava | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 14-15 ročné nad 61kg | 2 |
Kučerová Timea | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite ženy OPEN | 2 |
Kyslerová Jana | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg zači | 2 |
Rajčan Silvester | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokroč | 2 |
Róža Jozef | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility chlapci 8 roční | 2 |
Šipkovský Jozef | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kata - Kata kadeti 14-15 rokov | 2 |
Snopková Viktória | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite st.juniorky OPEN | 2 |
Vigľašská Viktória | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pok | 2 |