Beľová Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Beľová Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Berndtová Nina | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg | 3 |
Bilová Nikola | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility dievčatá 7 ročné | 3 |
Dolnický Adam | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Juniori 16-17 rokov -55 kg | 3 |
Dolnický Adam | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite juniori 16-17 rokov OPEN | 3 |
Dolnický Adam | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV JEDNOTLIVCOV 2023 | Žilina | 04.03.2023 | kumite - Kumite seniori do 60kg | 3 |
Černáková Olívia | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Žiačky 10-11 rokov -40kg | 3 |
Černáková Olívia | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -35kg | 3 |
Černáková Olívia | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pok | 3 |
Černáková Olívia | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 35kg po | 3 |
Grendár Viktor | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokroči | 3 |
Hudec Adam | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kata - Kata kadeti 14-15 rokov | 3 |
Hudec Adam | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kata - Kata dorastenci 14-15 rokov | 3 |
Král Matúš | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokroč | 3 |
Kubáš Michal | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kata - Kihon ido chlapci 8-9 roční max. 9. kyu | 3 |
Kučerová Adela | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov -28kg | 3 |
Kučerová Adela | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -30kg | 3 |
Kučerová Adela | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokro | 3 |
Kučerová Adela | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokro | 3 |
Kučerová Lenka | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Žiačky 8-9 rokov +37kg | 3 |
Kučerová Lenka | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Kučerová Lenka | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV JEDNOTLIVCOV v KATA, KUMITE, AGILITY | Poprad | 27.05.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg | 3 |
Kučerová Lenka | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 32kg pokr | 3 |
Kučerová Radoslava | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Kadetky 14-15 rokov +61kg | 3 |
Kučerová Radoslava | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg | 3 |
Kyslerová Jana | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Kyslerová Jana | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 8-9 ročné nad 37kg | 3 |
Neuschl Dušan | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kata - Kihon ido chlapci 6-7 roční max. 9. kyu | 3 |
Neuschl Dušan | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | agility - Agility chlapci 7 roční max. 8. kyu | 3 |
Rajčan Silvester | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokroč | 3 |
Róža Jozef | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | agility - Agility chlapci 8 roční | 3 |
Šipkovský Jozef | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kata - Kata mladší dorastenci 12-13 rokov | 3 |
Snopková Viktória | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite ženy OPEN | 3 |
Šoltésová Viktória | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 3 |
Vigľašská Viktória | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -35kg | 3 |
Vigľašská Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pok | 3 |
Vigľašská Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pok | 3 |
Vigľašská Viktória | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV JEDNOTLIVCOV v KATA, KUMITE, AGILITY | Poprad | 27.05.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg | 3 |
Vigľašská Viktória | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 10-11 ročné do 35kg | 3 |