Beľová Viktória | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 1 |
Beľová Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Beľová Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 1 |
Beľová Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Beľová Viktória | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 1 |
Beľová Viktória | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV JEDNOTLIVCOV v KATA, KUMITE, AGILITY | Poprad | 27.05.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg | 2 |
Beľová Viktória | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 32kg pokr | 2 |
Beňo Urban | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Kadeti 14-15 rokov -70kg | 2 |
Beňo Urban | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite kadeti 14-15 rokov -70kg | 2 |
Beňo Urban | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite chlapci 14-15 roční do 70kg | 2 |
Berndtová Nina | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg | 3 |
Bilová Nikola | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility dievčatá 7 ročné | 3 |
Daubner Andrej | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg | 2 |
Dolnický Adam | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Juniori 16-17 rokov -55 kg | 3 |
Dolnický Adam | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite juniori 16-17 rokov OPEN | 3 |
Dolnický Adam | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite st.juniori 18-20 rokov -68kg | 2 |
Dolnický Adam | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV JEDNOTLIVCOV 2023 | Žilina | 04.03.2023 | kumite - Kumite seniori do 60kg | 3 |
Dolnický Adam | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite muži OPEN | 2 |
Dolnický Adam | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite muži 18 roční a starší do 67kg | 1 |
Černáková Olívia | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Žiačky 10-11 rokov -40kg | 3 |
Černáková Olívia | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -35kg | 3 |
Černáková Olívia | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pok | 1 |
Černáková Olívia | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pok | 2 |
Černáková Olívia | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg po | 2 |
Černáková Olívia | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pok | 3 |
Černáková Olívia | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg pok | 2 |
Černáková Olívia | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 35kg po | 3 |
Grendár Viktor | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokroči | 3 |
Hudec Adam | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kata - Kata Kadeti 14-15 rokov | 2 |
Hudec Adam | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kata - Kata kadeti 14-15 rokov | 3 |
Hudec Adam | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kata - Kata dorastenci 14-15 rokov | 3 |
Hudec Adam | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kata - Kata dorastenci 14-15 rokov | 2 |
Hudec Adam | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kata - Kata chlapci 14-15 roční | 1 |
Kalamárová Alexandra | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Juniorky 16-17 rokov +66kg | 1 |
Kalamárová Alexandra | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN | 2 |
Kalamárová Alexandra | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite juniorky 16-17 rokov nad 66kg | 1 |
Kalamárová Alexandra | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite juniorky 16-17 rokov +59kg | 1 |
Kalamárová Alexandra | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite juniorky 16-17 rokov nad 66kg | 1 |
Kalamárová Alexandra | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite ženy 18 ročné a staršie do 68kg | 2 |
Král Matúš | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokroč | 3 |
Kršiaková Nikola | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kata - Kata ženy 16+ rokov | 2 |
Kršiaková Nikola | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kata - Kata ženy 16+ rokov | 1 |
Kršiaková Nikola | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kata - Kata dievčatá 16-17 ročné | 1 |
Kubáš Michal | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | agility - Agility chlapci 9 roční | 2 |
Kubáš Michal | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility chlapci 9 roční | 1 |
Kubáš Michal | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | agility - Agility chlapci 9 roční max. 8. kyu | 1 |
Kubáš Michal | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kata - Kihon ido chlapci 8-9 roční max. 9. kyu | 3 |
Kučerová Adela | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov -28kg | 3 |
Kučerová Adela | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -30kg | 3 |
Kučerová Adela | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokro | 2 |
Kučerová Adela | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokro | 3 |
Kučerová Adela | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokro | 3 |
Kučerová Adela | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokro | 2 |
Kučerová Lenka | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Žiačky 8-9 rokov +37kg | 3 |
Kučerová Lenka | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov +32kg | 1 |
Kučerová Lenka | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 2 |
Kučerová Lenka | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 1 |
Kučerová Lenka | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 2 |
Kučerová Lenka | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Kučerová Lenka | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 2 |
Kučerová Lenka | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV JEDNOTLIVCOV v KATA, KUMITE, AGILITY | Poprad | 27.05.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg | 3 |
Kučerová Lenka | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 32kg pokr | 3 |
Kučerová Radoslava | 15.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa / 15th Memorial of Michal Bozogan | Košice | 14.01.2023 | kumite - Kumite Kadetky 14-15 rokov +61kg | 3 |
Kučerová Radoslava | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 2 |
Kučerová Radoslava | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg | 2 |
Kučerová Radoslava | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 2 |
Kučerová Radoslava | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg | 3 |
Kučerová Radoslava | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 14-15 ročné nad 61kg | 2 |
Kučerová Timea | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite ženy OPEN | 2 |
Kyslerová Jana | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg zači | 2 |
Kyslerová Jana | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg pokr | 3 |
Kyslerová Jana | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 8-9 ročné nad 37kg | 3 |
Kyslerová Jana | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky | 1 |
Mališ Filip | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kata - Kihon ido chlapci 6-7 roční max. 9. kyu | 1 |
Neuschl Dušan | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kata - Kihon ido chlapci 6-7 roční max. 9. kyu | 3 |
Neuschl Dušan | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | agility - Agility chlapci 7 roční max. 8. kyu | 3 |
Rajčan Silvester | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokroč | 2 |
Rajčan Silvester | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 2. kolo | Partizánske | 18.03.2023 | kumite - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg pokroč | 3 |
Rajčan Silvester | Memoriál Jozefa Juhaňáka 2023 | Žiar nad Hronom | 10.06.2023 | kumite - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 35kg zači | 1 |
Róža Jozef | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility chlapci 8 roční | 2 |
Róža Jozef | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | agility - Agility chlapci 8 roční | 3 |
Selecký Eliáš | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility chlapci 6 roční | 1 |
Šipkovský Jozef | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kata - Kata kadeti 14-15 rokov | 2 |
Šipkovský Jozef | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kata - Kata mladší dorastenci 12-13 rokov | 3 |
Šipkovský Jozef | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kata - Kata mladší dorastenci 12-13 rokov pokročilí | 1 |
Šipkovský Jozef | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kata - Kata mladší dorastenci 12-13 rokov pokročilí | 1 |
Šipkovský Jozef | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kata - Kata chlapci 12-13 roční | 1 |
Snopková Viktória | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite ženy OPEN | 1 |
Snopková Viktória | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite ženy nad 68kg | 1 |
Snopková Viktória | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite st.juniorky OPEN | 2 |
Snopková Viktória | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite ženy OPEN | 3 |
Šoltésová Viktória | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 3 |
Šoltésová Viktória | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite dorastenky 14-15 rokov nad 61kg | 1 |
Šoltésová Viktória | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 1 |
Šoltésová Viktória | 3. ročník pohára SŠŠ v karate | Banská Bystrica | 12.02.2023 | kumite - Kumite kadetky 14-15 rokov +61kg | 1 |
Šoltésová Viktória | Grand Prix Žilina - Majstrovstvá SsZK detí a žiakov a 2. kolo pohára SsZK | Žilina | 13.05.2023 | kumite - Kumite juniorky 16-17 rokov do 66kg | 1 |
Šoltésová Viktória | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 16-17 ročné do 66kg | 1 |
Vigľašská Viktória | Orava cup 2023 | Dolný Kubín | 28.01.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -35kg | 3 |
Vigľašská Viktória | Zvolen Cup 2023 - 1. kolo Pohára SsZK | Zvolen | 04.02.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pok | 2 |
Vigľašská Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. kolo | Trenčín | 11.02.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pok | 3 |
Vigľašská Viktória | SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 3. kolo | Stará Ľubovňa | 22.04.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg pok | 3 |
Vigľašská Viktória | MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV JEDNOTLIVCOV v KATA, KUMITE, AGILITY | Poprad | 27.05.2023 | kumite - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg | 3 |
Vigľašská Viktória | Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO | Košice | 03.06.2023 | kumite - Kumite dievčatá 10-11 ročné do 35kg | 3 |
Žňava Martin | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility chlapci 10 roční | 1 |
Žňavová Júlia | Budatín Karate Cup 2023 | Žilina | 15.04.2023 | agility - Agility dievčatá 9 ročné | 1 |